Średnie wielkośći penisa mieszkańców naszej planety

Rozmiar penisa

Z pośród ssaków największe penisy,ponad 2.5 m, posiadają płetwale błękitne .Porównując męskiego członka do innych naczelnych o większych posturach takich jak np; goryle ,mężczyzna jako człowiek ma przyrodzenie sporych rozmiarów uwzgledniając także rozmiar reszty ciała. W porównaniu do kręgowców takich jak; kaczki sterniczki argentyńskiej ,której śr.rozm to aż 22 cm , jest to rekordowa długość penisa w stosunku do wielkości jej ciała.

Wielu mężczyzn uważa że wielkość ma znaczenie, a jak jest naprawde?.

Zdania na ten temat są podzielone.Jednej kobiecie wystarcza 13 cm członek,a drugiej ten rozmiar to znacznie za mały.Zapewne zależy to też od potrzeb danej kobiety,tego czy jóż wcześniej urodziła,warunków genetycznych,kobiecej psychiki włącznie.Ale zajmnijmy się teraz rozmiarem.

Według seksuologów i lekarzy znany jest fakt iż bardziej liczy sie grubość członka a nie jego długość.Wielu jednak mężczyzn przechwala się wielkością swojego penisa opowiadając o ponad"20-22cm długości" swoiego prącia i więcej,a jak jest w rzeczywistości?.

Mierzenie długośći

Długość członka mierzymy podczas pełnej erekcji w pozycji stojącej,zaczynając pomiar od dołu od kości łonowej aż do szczytu żołędzia,co ważne aby wynik pomiaru był prawidłowy nie mierzymy go od strony bocznej,ani brzusznej.

Obwód członka mierzymy podczas erekcji mierząc go w trzech miejscach; u nasady,pod żołędziem,i po środku wynik tych pomiarów jest średnią wartością.

Spójż jak wygladają statystyki wielkości członka w Polsce i na świecie.

Według przeprowadzonych badań w Polsce wśród naszych rodaków przeciętny "Kowalski", posiada penisa ze średnią wielkością penisa między 14-17cm wzwodzie, oraz około 8.7cm długości w stanie spoczynku.

Poniżej znajduje się lista mieszkańców państw z najmnieszymi,oraz największymi członkami na ziemi.

OSTATNIO DODANE